KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367111
nr 1436 7111
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Österlånggatan. Signerad. Olja på pannå, 57x57, yttermått inklusive ram: 66x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:13:09
200 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström